O nas

ProSport Biznes.pl to portal, który jest platformą łączącą różne dziedziny związane z profesjonalnym sportem. Odwiedzający nas znajdą tu zarówno materiały z zakresu medycyny sportowej, psychologii sportu, prawa, finansów, sportowego marketingu czy wreszcie ekskluzywne wywiady, analizy i badania. Na internautów czekają także ciekawe wywiady, blogi oraz nietuzinkowe komentarze  ludzi zawodowo związanych z profesjonalnym sportem. ProSportBiznes.pl, to także kwartalnik, który cyklicznie będzie ukazywał się w formie papierowej.

Wszystko po to, by pozwolić Ci spojrzeć na sport z innej, często nieznanej perspektywy.

Nasi autorzy:

raf2sss

Redaktor naczelny: Rafał Wąsowicz - r.wasowicz@prosportbiznes.pl

Rafał Wąsowicz: dziennikarz, felietonista. Przez ostatnie lata związany z koncernem medialnym Polska Press Grupa.  Redaktor naczelny odpowiedzialny w koncernie za prasę bezpłatną i kontent w sieci portali Naszemiasto.pl. Sportowiec amator, od lat ,,uciekający przed zawałem*” w kultowym Odlewie Poznań. Z wykształcenia filozof, starający się łączyć swoje pasje z pracą zawodową.

*cytat z Bogusława Baniaka – ówczesnego trenera Warty Poznań.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

czarnecki87

Tomasz Czarnecki – redakcja@prosportbiznes.pl

Pasjonat sportu, łączący prywatne zamiłowania z pracą. W swojej przygodzie zawodowej pisał między innymi dla Sportu, Super Expressu, Głosu Wielkopolskiego, Echo Miasta, współpracował z biurem prasowym tenisowego turnieju Porsche Open. Ponadto redaktor FlotyAutoBiznes i organizator konferencji. Miewa bardziej lub mniej banalne pomysły, które stara się realizować.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

gal_2_288463

Magdalena Kemnitz – redakcja@prosportbiznes.pl

Magdalena Kemnitz – Akredytowany Psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego, założycielka Strefy Psychologii Sportu. Współpracowała m. in. z Kadrą Polski w hokeju na trawie kobiet, spadochronową reprezentacja Wojska Polskiego, wioślarzami Klub Lotto Bydgostia. Indywidualnie współpraca z zawodnikami tenisa, pływania, wioślarstwa, koszykówki, piłki nożnej, gimnastyki, sportów motorowych, golfa, narciarstwa zjazdowego, kolarstwa, biegania, kartingu, triathlonu i innych. Wybitny sportowiec – olimpijka, mistrzyni świata w czwórce podwójnej wagi lekkiej we wioślarstwie, odznaczona Złotym Krzyżem za zasługi w sporcie. www.strefapsychologiisportu.pl/magdalena-kemnitz.html

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

bartek

Bartosz Majda – redakcja@prosportbiznes.pl

Bartosz Majda: prawnik, właściciel kancelarii adwokackiej. Jego pasją jest sport. Przez lata trenował lekkoatletykę, specjalizując się w bigach krótkich. Wciąż biega ,,setkę” w okolicach 11 sekund. Bartosz Majda jest ponadto redaktorem portalu www.wczp.pl oraz bloga www.PubliczneZamowienia.eu

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

forii skadrowanyi

Dariusz Łukaszewski – d.lukaszewski@prosportbiznes.pl

Fotoreporter. Przez ostatnie lata związany z firmą Elavon. Z wykształcenia ekonomista. Pasjonat piłki nożnej – medalista Akademickich Mistrzostw Polski, biegów długodystansowych.  Na koncie ma ukończonych kilka maratonów ( w tym Poznań Maraton) i półmaratonów, obecnie rozpoczął przygodę z triathlonem. Czynny zawodnik kultowego Odlewu Poznań.