Tenisowy spektakl w Nowym Jorku! Jak wypadnie Magda Linette?

fot. Eurosport News

Legendarne Flushing Meadows w Nowym Jorku jako pierwszy po obostrzeniach turniej Wielkiego Szlema stanie się areną rywalizacji największych gwiazd światowego tenisa, wśród których znajdą się między innymi Iga Świątek, Magda Linette. Do 13 września Eurosport pokaże na żywo wszystkie najważniejsze mecze US Open, w tym spotkania Polek z komentarzem znakomitych ekspertów!

Do 13 września oczy wszystkich fanów kibica będą zwrócone na Nowy Jork, gdzie rozgrywany jest jeden z najważniejszych turniejów tenisowych w roku. Zwyczajowo US Open jest ostatnim turniejem Wielkiego Szlema w kalendarzu, ale tym razem będzie to dopiero druga po Australian Open okazja do podziwiania rywalizacji o prestiżowy tytuł. Eurosport pokaże wszystkie najważniejsze mecze z komentarzem ekspertów stacji takich jak Joanna Sakowicz, Karol Stopa, Lech Sidor, Tomasz Wiktorowski, Michał Przysiężny, Witold Domański, Michał Lewandowski, Marek Furjan, czy Dawid Olejniczak.

Na antenie pojawią się także znakomici międzynarodowi eksperci, którzy tym razem będą występowali w niesamowitym, wirtualnym studiu Eurosport Cube, wykorzystującym najnowsze technologie poszerzonej rzeczywistości. W zlokalizowanym w Londynie studio codzienne programy prowadzić będzie Barbara Schett, która przeniesie widzów w samo centrum akcji na Flushing Meadows. Dzięki najwyższej klasy rozwiązaniom technologicznym, możliwe będzie wirtualne przeniesienie do Eurosport Cube tenisistek i tenisistów, grających w Nowym Jorku, a także zdobywców w sumie 20 tytułów Wielkiego Szlema: Justine Henin, Matsa Wilandera i Borisa Beckera. Dzięki temu oraz ponad 300 godzinom transmisji każdy fan tenisa będzie mógł w pełni przeżyć tenisowy spektakl w Nowym Jorku. W czwartek 27 sierpnia Eurosport wstrzymał na jeden dzień na całym świecie programy i publikacje dotyczące tenisa, w geście solidarności z amerykańskimi sportowcami.

W turnieju singlowym US Open zobaczymy piątkę Polaków: Igę Świątek, Magdę Linette. Huberta Hurkacz i Kamil Majchrzak już niestety odpadli z turnieju.

Autor: RW
Autor zdjęcia: Eurosport
Źródło: RW